.: Меню :.
Наш МДУ
Головна сторiнка
Iсторiя
Новини
Мiжнародна дiяльнiсть
Почеснi професори
Фотогалерея
Структура
Ректор
Вчена рада
Ректорат
Факультети
Спеціальності
Профком
Наукова дiяльнiсть
Семінари і конференції
Аспірантура
Наукові школи
Наукові дослідження
Наукове співробітництво із закордонними організаціями
Науково-дослідна робота студентів
Науковий відділ інформує
Нормативні документи
Для абiтурiєнтiв
Правила прийому
Центр довузівської підготовки
Розподіл обсягів державного замовлення
Програма творчого конкурсу з журналістики
Студентське життя
Студентське самоврядування
Для ЗМI
Преса про МДУ
Контакти
Адреси
Адміністрація
Державні закупівлі

Почесне консульство Республіки Кіпр у Маріуполі
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
.: Центр довузівської підготовки :.

Центр довузівської підготовки є структурним підрозділом Маріупольського державного гуманітарного університету, який був створений у січні 2007 року (наказ №4 від 15.01.2007 р.) шляхом злиття підготовчих курсів, які діяли з 1992 – 1993 навчального року (наказ №10 «а» від 26.10.1992 р.) та школи іноземних мов «Поліглот», яка діяла з 1994-1995 навчального року (наказ № 29/05 від 05.10.94 р.). Ліцензія № 363169 серія АВ ДАК від 26.06.2007 р., протокол № 67, наказ МОН України від 09.07.2007. №1843 – Л.
Основною метою створення Центру довузівської підготовки стала реалізація концепції безперервної освіти, яка передбачає всебічний розвиток дитини, починаючи з 4-хрічного віку з поступовим підвищенням освітнього рівня людини будь-якого віку з одночасним розвитком творчих здібностей.

Задля реалізації цієї мети в структурі Центру довузівської підготовки діють:
• Школа іноземних мов «Поліглот», де здійснюється мовленнєва підготовка дітей та дорослих різного віку, підвищення мовленнєвої підготовки учнів старших класів, створюються умови для поглиблення знань в галузі іноземних мов для студентів, аспірантів, викладачів і співробітників МДГУ.
У школі здійснюється навчання наступним мовам: англійською, німецькою, французькою, італійською, новогрецькою, польською. Групи формуються у кількості від 3-х до 12 осіб залежно від віку та мовленнєвої підготовки. Можливо навчання індивідуально за спеціальним курсом (бізнес курс, іноземна мова для моряків тощо).
• Школа раннього розвитку, де здійснюється підготовка дітей до школи та загально-виховний розвиток дітей дошкільного віку. У школі викладаються основи логічного мислення, основи письма та читання, основи комунікативного розвитку дитини, комплексна підготовка до школи, мовленнєво-логопедичний розвиток дитини, основи раціонального пізнання. В групи здійснюється набір дітей у віці від 4 до 6 років залежно від характерних особливостей дитини.
• Школа естетичного виховання «Гармонія», де викладаються основи психології спілкування та відбувається творчий і фізичний розвиток людини, а саме розвиток художньо-естетичної підготовки дітей (вивчення історії мистецтва, живопису, композиції та дизайну), розвиток творчих здібностей дитини, етичних та естетичних навичок, хореографія, айкідо (програма фізичного та духовного вдосконалення). Групи формуються за напрямом та в залежності від віку, можливо навчання дорослих.
• Курси користувачів ПК та курси удосконалення знань зі шкільних предметів для учнів 4 – 10 класів, де відбувається навчання в межах шкільних програм з наступних навчальних дисциплін: математика, біологія, історія, українська мова та література, російська мова та література. Групи формуються залежно від класу навчання, можливе індивідуальне викладання.

• Підготовчі курси, на яких здійснюється підготовка до зовнішнього тестування, адаптація майбутніх абітурієнтів до вимог вищої школи, всебічний розвиток випускників шкіл та удосконалення знань з предметів зовнішнього тестування за програмою МОН України випускників минулих років. На курси здійснюється набір учнів 10-11 класів, а також осіб, які завершили навчання у минулому не залежно від віку. Підготовчі курси діють за наступними навчальними дисциплінами: історія, математика, біологія, основи правознавства, українська мова та література, російська мова та література, іноземна мова.
З метою надання якісних знань на підготовчих курсах викладачами Центру використовуються новітні методики навчання, різноманітні підходи в освітній сфері, при цьому в повному обсязі забезпечується високий рівень підготовки до зовнішнього тестування, який підтверджується 100% успішним складанням тестів слухачами підготовчих курсів Центру довузівської підготовки у минулих роках.
Групи формуються від 5 до 25 осіб залежно від рівня підготовки та навчального предмету.
Всі слухачі Центру довузівської підготовки мають можливість не тільки отримувати знання, але й брати участь у різних суспільних заходах як університету, так і міста, а саме: наукових конференціях, олімпіадах, конкурсах, святкуванні різних свят та ін.
Для іногородніх слухачів та слухачів, які поєднують працю та навчання, в Центрі довузівської підготовки діють курси у вихідні дні.
Центр довузівської підготовки плідно співпрацює з Управлінням освіти як м. Маріуполя, так і прилеглих сільських районів, а також загальноосвітніми закладами.
В цілому за 13 років діяльності Центру в ньому пройшли навчання більше 10000 слухачів, які в наш час є не тільки студентами МДГУ та інших ВНЗ України, а які вже є випускниками – висококваліфікованими спеціалістами в обраних ними напрямах діяльності.

У Центрі довузівської підготовки працюють:

• директор: Каріда Олександр Ілліч;

• методист: Шебаніц Діана Миколаївна;

• директор школи іноземних мов "Поліглот": Підько Людмила Василівна;

• викладачі:

Історія – кандидат історичних наук, доцент Пахоменко Сергій Петрович;

Математика – кандидат економічних наук, доцент Сирмаміїх Ірина Вікторівна;

Біологія – Печоріна Людмила Олександрівна;

Українська мова та література – старший викладач Хохрякова Лариса Федорівна;

Англійська мова – Мірошниченко Валентина Іванівна;

Підготовка до школи – Дзигім Ганна Іванівна;

Образотворче мистецтво – Макаренко Любов Василівна.

 

Заняття на підготовчих курсах діють з 01 вересня до 01 червня. За окремими напрямами можливе навчання у літній період (іноземна мова).

Адреса:
87500, Донецька область, м. Маріуполь, пр-т Будівельників, 129 «а», пр-т Леніна, 89«а».
Контактні телефони:
8 (0629) 47 – 44 – 67;
8 (0629) 33 – 34 – 14;
Е-mail: cdp.mdgu@mail.ru.

.: Час :.
.: Дата :.
Липень
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
.: Анонси :.
Приглашение

ПЕРВЫЙ ГОРОДСКОЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРЕССЫ

Приглашаем вас принять участие в первом городском фестивале прессы, который состоится 3 июня в Театральном сквере. Вокруг фонтана будут установлены палатки средств массовой информации. Палатку, столы, стулья, баннеры и т.д. необходимо иметь свои.

с 8.00 - размещение палаток (место укажут члены оргкомитета)
9.00 – начало фестиваля
10.00 – начало концертной программы (организатор – отдел культуры).
11.00 – начало торжественной части (с участием городского головы Ю.Ю. Хотлубея)
12.00 – продолжение концерта
14.00 - окончание фестиваля

Цель фестиваля – пропаганда своих СМИ среди мариупольцев, подписка на свои издания, живое общение с потребителями нашего продукта, общение с коллегами.

Организаторы фестиваля – Мариупольский городской союз журналистов, Мариупольский городской исполнительный комитет.

Огромная просьба: дать сообщение о первом городском фестивале прессы в своем средстве массовой информации, независимо от участия. Если у вас есть какие-то свои предложения по организации фестиваля, мы готовы их выслушать.

Свое участие в фестивале просим подтвердить не позднее 1 июня по телефонам: 52-66-42, 52-96-79, либо по электронной почте: red.@pr.ua
.: Управлiння :.
Логін

Пароль

Запам'ятати мене
Реєстрація
Забули логін чи пароль ?
© МДУ | 2012 | Сайт розроблено в РК «Аккорд»
 
Какой выбрать боулинг Клуб в Киеве? Ведь их сейчас очень много. . автовыкуп дорого