.: Меню :.
Наш МДУ
Головна сторiнка
Iсторiя
Новини
Мiжнародна дiяльнiсть
Почеснi професори
Фотогалерея
Структура
Ректор
Вчена рада
Ректорат
Факультети
Спеціальності
Профком
Наукова дiяльнiсть
Семінари і конференції
Аспірантура
Наукові школи
Наукові дослідження
Наукове співробітництво із закордонними організаціями
Науково-дослідна робота студентів
Науковий відділ інформує
Нормативні документи
Для абiтурiєнтiв
Правила прийому
Центр довузівської підготовки
Розподіл обсягів державного замовлення
Програма творчого конкурсу з журналістики
Студентське життя
Студентське самоврядування
Для ЗМI
Преса про МДУ
Контакти
Адреси
Адміністрація
Державні закупівлі

Почесне консульство Республіки Кіпр у Маріуполі
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
.: Економіко-правовий факультет :.

Економіко-правовий факультет

Спеціальності:
Правознавство
Міжнародна економіка
Менеджмент організацій
Кафедри
Викладацький склад
Життя факультету
Навчальні програми
Навчально-методична література
Наукові публікації
 


Декан: кандидат юридичних наук, доцент
Свірський Борис Михайлович


Заступник декана з наукової та навчальної роботи економіко-правового факультету;
асистент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маріупольського державного гуманітарного університету
Надежденко Аліна Олексіївна

Заступник декана з виховної роботи економіко-правового факультету;
асистент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маріупольського державного гуманітарного університету
Гоша Ірина Олегівна
 

Кафедри:
- Господарського, цивільного та трудового права (завідувач кафедри: кандидат юридичних наук, професор Л.М. Ніколенко)
- Конституційного, адміністративного та міжнародного права (завідувач кафедри: доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України   Баймуратов Михайло Олександрович)
- Міжнародної економіки (завідувач кафедри: кандидат економічних наук, професор Булатова Олена Валеріївна)
- Математичних методів (завідувач кафедри: кандидат економічних наук, доцент Сирмаміїх Ірина Вікторівна)
- Економічної теорії (завідувач кафедри: доктор економічних наук, професор Савчук Олександр Володимирович)
- Менеджменту (завідувач кафедри: доктор економічних наук, професор Брітченко Геннадій Іванович)

 

Економіко-правовий факультет було засновано у 1996 році. Передумовою заснування факультету було відкриття у 1994 році спеціальності «Правознавство», у 1995 році спеціальності «Міжнародна економіка», а у 2004 році – спеціальності «Менеджмент організацій». Очолює економіко-правовий факультет МДГУ кандидат юридичних наук, доцент Б.М. Свірський.

Підготовка фахівців здійснюється за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр». Навчальний процес забезпечують 5 спеціалізованих кафедр, де працюють 9 докторів наук, професорів, 35 кандидатів наук, доцентів. Серед них провідні науковці Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету внутрішніх справ, Київського національного торговельно-економічного університету, Донецького національного університету та ін.

На факультеті діє аспірантура за спеціальностями 12.00.02 - конституційне право, 12.00.11 - міжнародне право, 08.00.02 - світове господарство та міжнародні економічні відносини.

З 1999 року в університеті функціонує юридична клініка "Probona”, яка організована факультетською асоціацією студентів-правознавців з метою надання безкоштовної юридичної допомоги пенсіонерам і малозабезпеченим верствам населення м. Маріуполя.

Щорічно у грудні на базі факультету проводиться   Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Особливості інтеграції України в світовий економічний та політико-правовий простір».

Майбутні правознавці вдало поєднують професійні знання з вільним володінням іноземними мовами, що вони в черговий раз й продемонстрували, виступивши з доповідями англійською мовою на  VIII Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Молодь та право» (м.Донецьк, 2007р.)   

Студенти-економісти активно займаються науково-дослідною діяльністю. Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2007 р. Заремський Борис.

У грудні 2005 року  МДГУ ввійшов до складу Міжнародної асоціації юридичних вищих навчальних закладів, штаб-квартира знаходиться на юридичному факультеті Московського державного університету імені М.В. Ломоносова.

А в лютому 2006 року МДГУ ввійшов до складу Ради Директорів Європейського центру публічного права, куди входять більше 50 юридичних факультетів і університетів країн Європи. Також був підписаний договір про співпрацю, який передбачає проведення щорічних освітніх і наукових стажувань для студентів і викладачів МДГУ на основних навчальних базах Центру в країнах ЄС, проведення спільних наукових досліджень в області публічного права, формування на базі МДГУ першого в СНД офіційного представництва Європейського центру публічного права, юридичного інформаційно-бібліотечного Центру з питань публічного права.

Викладачі кафедри правознавства беруть участь у підготовці наукових матеріалів до українсько-грецького міжнародного наукового юридичного журналу "Порівняльно-правові дослідження", який заснований у 2005 р. Маріупольським державним гуманітарним університетом, Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України і громадянами Грецької Республіки.

Економіко-правовий факультет має три комп'ютерних класи з підключенням до Інтернету, навчальну лабораторію та клас "криміналістики".

Не зважаючи на молодість, на економіко-правовому факультеті вже склалися свої звичаї і традиції: щорічний день факультету з проведенням святкового концерту, "День Святого Валентина". У ці свята студенти проводять серйозні і жартівливі конкурси (на кращу стінгазету, кращу кулінарну страву, кращого викладача, кращого студента спеціальності), фотовиставки, виставки наукових праць студентів і викладачів з нагородженням переможців.

.: Час :.
.: Дата :.
Липень
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
.: Анонси :.
Приглашение

ПЕРВЫЙ ГОРОДСКОЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРЕССЫ

Приглашаем вас принять участие в первом городском фестивале прессы, который состоится 3 июня в Театральном сквере. Вокруг фонтана будут установлены палатки средств массовой информации. Палатку, столы, стулья, баннеры и т.д. необходимо иметь свои.

с 8.00 - размещение палаток (место укажут члены оргкомитета)
9.00 – начало фестиваля
10.00 – начало концертной программы (организатор – отдел культуры).
11.00 – начало торжественной части (с участием городского головы Ю.Ю. Хотлубея)
12.00 – продолжение концерта
14.00 - окончание фестиваля

Цель фестиваля – пропаганда своих СМИ среди мариупольцев, подписка на свои издания, живое общение с потребителями нашего продукта, общение с коллегами.

Организаторы фестиваля – Мариупольский городской союз журналистов, Мариупольский городской исполнительный комитет.

Огромная просьба: дать сообщение о первом городском фестивале прессы в своем средстве массовой информации, независимо от участия. Если у вас есть какие-то свои предложения по организации фестиваля, мы готовы их выслушать.

Свое участие в фестивале просим подтвердить не позднее 1 июня по телефонам: 52-66-42, 52-96-79, либо по электронной почте: red.@pr.ua
.: Управлiння :.
Логін

Пароль

Запам'ятати мене
Реєстрація
Забули логін чи пароль ?
© МДУ | 2012 | Сайт розроблено в РК «Аккорд»